Pogledajte kompletan raspored takmičenja do kraja sezone za Područnu ligu

Sport- Pogledajte kompletan raspored takmičenja do kraja sezone za Područnu ligu:

R A S P O R E D      T A K M I Č E NJ A

                 

  1. Kolo 10/11. mart. 14:30 h                      17. Kolo                17/18 mart  15:00 h                          18. Kolo 24/25 mart 15:30 h

 

VOJVODINA NM – BILEĆANIN                         C ZVEZDA VS        – VOJVODINA NM                                VOJVODINA NM – LEHEL

BORAC A               – LEHEL                                   VOJVODINA B      – C ZVEZDA RS                     BILEĆANIN            – MLADOST BD

RUSANDA              – MLADOST BD                     NAFTAGAS E        – OMLADINAC                      BORAC A               – KRAJINA

PROLETER 2006   – KRAJINA                             NAFTAGAS B        – MLADOST L                        RUSANDA              – BANAT

MLADOST L          – BANAT                                 BANAT                   – PROLETER 2006                 PROLETER 2006   – NAFTAGAS B

OMLADINAC         – NAFTAGAS B                      KRAJINA               – RUSANDA                            MLADOST L          – NAFTAGAS E

C ZVEZDA RS        – NAFTAGAS E                      MLADOST BD        – BORAC A                             OMLADINAC         – VOJVODINA B

C ZVEZDA VS        – VOJVODINA B                    LEHEL                    – BILEĆANIN                         C ZVEZDA RS        – C ZVEZDA VS

 

  1. Kolo 31/mart 1 april 15:30 h 20. Kolo              07/08 april 16:00 h                     21. Kolo 11 april 16:00 h sreda

 

C ZVEZDA RS        – VOJVODINA NM               VOJVODINA NM – MLADOST BD                     OMLADINAC         – VOJVODINA NM

C ZVEZDA VS        – OMLADINAC                      LEHEL                    – KRAJINA                             C ZVEZDA RS        – MLADOST L

VOJVODINA B      – MLADOST L                        BILEĆANIN            – BANAT                                 C ZVEZDA VS        – PROLETER 2006

NAFTAGAS E        – PROLETER 2006                 BORAC A               – NAFTAGAS B                      VOJVODINA B      – RUSANDA

NAFTAGAS B        – RUSANDA                            RUSANDA              – NAFTAGAS E                      NAFTAGAS E        – BORAC A

BANAT                   – BORAC A                             PROLETER 2006   – VOJVODINA B                    NAFTAGAS B        – BILEĆANIN

KRAJINA               – BILEĆANIN                         MLADOST L          – C ZVEZDA VS                     BANAT                   – LEHEL

MLADOST BD        – LEHEL                                 OMLADINAC         – C ZVEZDA RS                     KRAJINA               – MLADOST BD

 

  1. Kolo 14/15 april 16:00 h 23. Kolo                21/22 april 16:00 h                                      24. Kolo 28/29 april 16:30 h

 

VOJVODINA NM  – KRAJINA                             MLADOST L          – VOJVODINA NM            VOJVODINA NM – BANAT

MLADOST BD        – BANAT                                 OMLADINAC         – PROLETER 2006           KRAJINA               – NAFTAGAS B

LEHEL                    – NAFTAGAS B                      C ZVEZDA RS        – RUSANDA                           MLADOST BD        – NAFTAGAS E

BILEĆANIN            – NAFTAGAS E                      C ZVEZDA VS        – BORAC A                            LEHEL                    – VOJVODINA B

BORAC A               – VOJVODINA B                    VOJVODINA B      – BILEĆANIN                       BILEĆANIN            – C ZVEZDA VS

RUSANDA              – C ZVEZDA VS                     NAFTAGAS E        – LEHEL                                 BORAC A               – C ZVEZDA RS

PROLETER 2006   – C ZVEZDA RS                     NAFTAGAS B        – MLADOST BD                RUSANDA              – OMLADINAC

MLADOST L          – OMLADINAC                      BANAT                   – KRAJINA                             PROLETER 2006   – MLADOST L

                               

  1. Kolo 05/06 maj 16:30 h                             26. Kolo                09 maj 16:30 h sreda             27. Kolo 12/13  maj 17:00 h

 

PROLETER 2006   – VOJVODINA NM          VOJVODINA NM – NAFTAGAS B                      RUSANDA              – VOJVODINA NM

MLADOST L          – RUSANDA                           BANAT                   – NAFTAGAS E                      PROLETER 2006   – BORAC A

OMLADINAC         – BORAC A                            KRAJINA               – VOJVODINA B                   MLADOST L          – BILEĆANIN

C ZVEZDA RS        – BILEĆANIN                        MLADOST BD     – C ZVEZDA VS                     OMLADINAC         – LEHEL

C ZVEZDA VS        – LEHEL                                 LEHEL                    – C ZVEZDA RS                     C ZVEZDA RS        – MLADOST BD

VOJVODINA B      – MLADOST BD                   BILEĆANIN           – OMLADINAC                     C ZVEZDA VS        – KRAJINA

NAFTAGAS E        – KRAJINA                             BORAC A               – MLADOST L                        VOJVODINA B      – BANAT

NAFTAGAS B        – BANAT                                 RUSANDA              – PROLETER 2006               NAFTAGAS E        – NAFTAGAS B     

               

  1. Kolo 19/20 maj 17:00 h                                 29. Kolo                27 maj   17:00 h                   30. Kolo 03 jun 17:30 h

 

VOJVODINA NM – NAFTAGAS E                      BORAC A               – VOJVODINA NM                VOJVODINA NM – VOJVODINA B

NAFTAGAS B        – VOJVODINA B                    RUSANDA              – BILEĆANIN                         NAFTAGAS E        – C ZVEZDA VS

BANAT                   – C ZVEZDA VS                     PROLETER 2006   – LEHEL                                 NAFTAGAS B        – C ZVEZDA RS

KRAJINA               – C ZVEZDA RS                     MLADOST L          – MLADOST BD                     BANAT                   – OMLADINAC

MLADOST BD        – OMLADINAC                      OMLADINAC         – KRAJINA                             KRAJINA               – MLADOST L

LEHEL                    – MLADOST L                        C ZVEZDA RS        – BANAT                                 MLADOST BD        – PROLETER 2006

BILEĆANIN            – PROLETER 2006                 C ZVEZDA VS        – NAFTAGAS B                      LEHEL                    – RUSANDA

BORAC A               – RUSANDA                           VOJVODINA B      – NAFTAGAS E                      BILEĆANIN            – BORAC A

 

BARAŽ UTAKMICE ZA PLASMAN U VFL ,,ISTOK ,, IGRAJU SE :   09-10 JUN / 13-14 JUN / 16-17 JUN / 20-21 JUN /

 

U SUBOTNJEM  TERMINU  KAO  DOMACINI  IGRAJU :

KRAJINA , NAFTAGAS ELEMIR ,, MLADOST  LUKIĆEVO ,  IZUZEV POSLEDNJA DVA KOLA PRVENSTVA

                                                                             .

Povezani članci

Ostavite odgovor

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Copy link
Powered by Social Snap