Sport-  Na Adi ciganliji  13. i 14. aprila održan je Kup Srbije za sve kategorije, gde je učestvovalo i četiri takmičara Kajak kluba Begej. Ovo je najjače takmičenje u pojedinačnoj konkurenciji,  a  ujedno je i  takmičenje za izborno mesto u reprezentaciji Srbije. Najbolji rezultat ostvarili su  kadeti Milan Zvekić  i Biljana Vukov, koji su u svojim kategorijama uzeli po jednu bronzanu  u trkama  K-1 na 1000 metara i  postali kandidati za reperezentaciju.

Milan Zvekić je još u kadetskoj  kategoriji među 40 takmičara u k-1 500 zauzeo 5. mesto i u K-1 200 4. mesto, dok je Biljana Vukov  u u istoj kategoriji među 22 takmičara u K-1 500 zauzela 6. mesto i u K-1 200 6. mesto. Treba napomenuti da je 1000 metara i Olimpijska disciplina i da je u njoj najjača konkurecija.

Pored njih, zapažen rezultat su Ostvarili i Nikola Kovačević koji je učestvovao u kategoriji juniora K-1 1000 i u b finalu zauzeo 2. mesto, odnosno 11. u generalnom plasmanu, dok je  u K-1 500 osvojio 4. mesto u b finalu i 13. mesto u generalnom plasmanu. Na ovom takmičenju učestvovala je i Klara Mezei koja je u kategoriji juniorki u K-1 500 zauzela 8. mesto u a finalu.

U Nedelju 15.04.2018.godine održano je prvenstvo Srbije u trkama na 5000 metara, a takmičar u konkurenciji kadeta Milan Zvekić ostvario je ubedljivu pobedu u vremenu 23:23 sa čak 1:04 prednosti od drugog takmičara, a druga medalja u konkurenciji kadetkinja i to srebrna pripala je Biljani Vukov u vremunu od  26:51. Ovim medaljama kajakaši Begeja  dokazali su da pripadaju  samom vrhu Srpskog kajaka. Na ovom takmičenju učestvovao je još Nikola Kovačevic u kategotiji juniora, gde je osvojio odlično 4. mesto.