Foto arhiva

Sport-  Pred oko 200 gledalaca u Kristalnoj dvorani  fudbaleri SAS-a u okviru 8. kola Druge futsal lige  ostvarili su ubedljivu pobedu protiv ekipe Bečeja rezultatom 7:3.

Već u prvom minutu poveli su izabranici Milivoja „Sime“ Batinice golom Živanova, potom je u 15. minutu gol postigao Aranitović za 2:0. Smanjili su gosti golom Koraća u 17. minutu za 2:1 na poluvremenu.

Na početku drugog poluvremena  Aranitović je  opet zatresao mrežu za 3:1. Igrač gostiju Ilčešin pogađa za 3:2 u 24. minutu, zatim kreće goleada domaćina, Delić postiže gol u 25, Rašić u 28. minutu za 5:2, gosti poslednji gol postižu u 33. minutu pogotkom Goluba, Rašić opet  pogađa u 33. i potom tačku na meč postavlja Milićev u 36. minutu za konačnih 7:3.

Rezultate i tabelu možete pogledati OVDE

U sledećem kolu 09.11. fudbaleri SAS-a gostuju u Zemunu gde će igrati protiv ekipe Samo Pravo.