OTVARANJE LIKOVNOG SALONA 30X30

Zrenjanin- U utorak, 18. decembra u Kulturnom centru Zrenjanina, otvara se XIII Likovni salon 30X30. U okviru likovnog salona predstaviće se radovi najuspešnijih učesnika ovogodišnjeg Likovnog konkursa 30X30 koji raspisuje Kulturni centar Zrenjanina u saradnji sa autorom projekta mr Milutinom Mićićem. U okviru ceremonije svečanog otvaranja biće proglašeni i najuspešniji učesnici likovnog konkursa dobitnici nagrada. Program počinje u 19 časova u izložbenom salonu KCZR.

 

Saopštenje žirija i spisak učesnika salona:

RB Ime i prezime Naziv rada
1 Marija Aleksić Strah
2 Anđelka Antičević Evolucija iza?
3 Risto Antunović Pukla ravnica a pukla brana…
4 Vladimir Aranđelović Bez naziva
5 Mia Arsenijević Prima di ogni cosa
6 Milena Belenzada Trag
7 Jovan Blat Neko sasvim treći
8 Dejan Bogojević Tragovi noći
9 Dejan S. Bogojević Dobro i zlo
10 Danijela Bogojević Pingvinarije
11 Jack Bucholtz Ganesh at the Crossroads of Good & Evil
12 Gabrijela Bulatović Deo
13 Aleksandar Bunčić Trofej
14 Jelena Bursać Wron direktion  (Pogrešan pravac)
15 Vladimir Crnomarković Bez naziva
16 Vesna Cvetić Autoportret
17 Sonja Cvetković Tranzicija
18 Marija Curk Održavanje ravnoteže
19 Andrej Čikala Sanjam o životu
20 Aleksandar Čikala Tristan i Dada
21 Predrag Čomagić Pod nadzorom
22 Vladimir Ćurčin Kuda?
23 Jadranka Dimitrijević Nastajanje – nestajanje
24 Danja Doroški Greške
25 Radivoj Dragin Vlak
26 Ivana Dunjić Disanje, hroptaj, šištanje
27 Ana Đapović Priroda u nama
28 Bogoljub Đokić Zima je, a na onoj zgradi nema nadstrešnice
29 Dušan Đokić Središte obeležja
30 Hajnalka Đokić Cevt dobra – Cvet zla
31 Jovana Đorđević Lepota nestajanja
32 Miloš Đorđević Bez naziva #3, iz serije”Veliki mali”
33 Vera Đurković Crno i belo ostaje crno – belo
34 Miodrag Elezović Strah od zlatnog grada
35 Ivana Flegar Symphony in wood
36 Mila Gvardiol Blokovi
37 Radmila Jeremić – Ćurčin Evolucija dobra – Evolucija zla
38 Đurđina Jevtić Nasleđe (Heritage)
39 Marija Jevtić Fragment nastanka
40 Živoslav Lola Jovanović Obala
41 Gorski Kabadaja IN-OUT
42 Snežana Kezele WHY I
43 Bojan Kiridžić Bez naziva
44 Stevan Kitić Da steknemo sebi  ime
45 Zorica Dora Kljajić Alfa Omega Alfa ili

Priča o kretanju u krug

46 Ljiljana R. Knežević Strah od nedođije
47 Momir Knežević Iz ciklusa Osvežavanje memorije
48 Mile Kocev PLUS MINUS
49 Ljubiša Kocić Susret u snu
50 Filip Kolaković Pikselizacija
51 Predrag Komanović Kontakt 3
52 Milan Ž. Konjević Ukrštavanje, uokviravanje, dekonstrukcija
53 Miloš Kostić Šta to šuška tamo? Zloslut!
54 Predrag Kovačić Sans title
55 Sylvia Kovjenić Kompliment
56 Milena Krstić Dualiteti
57 Milica Krstić Evolucija dobra – Evolucija zla
58 Vladislava Krstić Zamišljena
59 Milutin Krstonić Kuda ide svet
60 Dragana Kuprešanin   Vizuelni paradoks crnog kvadrata
61 Slavica Lazić Dundas Prazna mesta
62 Olgica Lekić Bez komentara
63 Danijela Lilić Crvena polja
64 Radmila Lizdek Bez naziva
65 Katarina Ljubinković Zorkić Bekstvo iz tmine
66 Sanja Majstorović Bez naziva
67 Milan Manić Kompozicija 500
68 Mirjana Marinšek Nikolić Nema više romatike
69 Ivana Markez Filipović Klice 30×30
70 Miona Marta Marković Identita (Identitet)
71 Tatjana Marticki Bez naziva
72 Akira Mavrić Evolucija dobra
73 Anđela Micić Bez naziva
74 Teodora Micić Bez naziva
75 Slaviša Mihajlović Odvajanje
76 Vukica Mikača Svetlo i tama
77 Branko Milanović Bez naziva
78 Filip Miletić Bez naziva
79 Branka Milić Dilema iz senke
80 Milica Milinović (su)zbijanje
81 Vukašin Milović Uspomene
82 Snežana Mirotić Numeričke tablice
83 David Mlađović Razliv
84 Milan Momčilović Prostor
85 Tijana Munćan Bez naziva
86 Miroslav Munižaba Z – zlo zrači
87 Filip Nikolić Izlaz je na broju četiri
88 Teodora Nikolić Senka
89 Bojan Novaković Crveni kod
90 Dušan Novaković Pobeđeno “ZLO”,    Pozlaćeno “DOBRO”
91 Vanja Novaković Roza i crvena
92 Vlado Njaradi Osmeh pakla, iz ciklusa Had
93 Nemanja Obradović Zavičajni motive
94 Bela Olah Okt. III
95 Dominika Paczkowska Champions of the lost time
96 Milka Papić Gradska četvrt
97 Nevena Pavlović Bez naziva
98 Ružica Pavlović Borba dobra i zla
99 Vesna Pavlović (30×30)2
100 Milana Paunović Rajšić Lara
101 Metka Peplnak We’re all one
102 Ivana Perić Noir et blanc
103 Jasmina Petrović Genesis
104 Snežana Premović I svetlost svetli u tami
105 Ana Radosavljević Pogled
106 Sanja Radusin Zaobljena kocka 2
107 Dobrivoj Rajić Unutrašnja slika
108 Veselin Rajović Bez naziva
109 Jelena Ranđelović Velikodušno servirana porcija neuspeha
110 Jovanka Rašović Ekstaza dobroga
111 Vladica Ristić Kompozicija
112 Suzana Rudić Promena
113 Savo Rupić Bez naziva
114 Jovan Savić Disaster
115 Miroslav Savkov Katarza
116 Jovana Shelmerdine Na izdisaju
117 Dejan Simeunović Vesnici zlih vremena
118 Maja Sisojević Privid dobra i zla
119 Igor Smiljanić Mali tornado
120 Dina Stamatović Bez naziva
121 Nataša Stanojević Evolucija
122 Jimmy Stepanoff Sizif  ante portas
123 Ljiljana Stevanović Oštećene
124 Gorana Stojkov Kompozicija 2
125 Marija Stojković Izlaz
126 Sanja Solunac Ljuta biljka
127 Živka Suvić Crni i beli krug
128 Jelana Šalinić Terzić „Da li će sloboda umeti da peva kao što su sužnji pevali o njoj” ili „Izaberi stranu
129 Gordana Šijački Kopno i voda
130 Milun Šiljković Beba + starost
131 Ivana Štopulj Kompozicija
132 Zoran Todor Oplakivanje
133 Mirjana Tomašević Saglasje
134 Marina Tomić Bez naziva
135 Jaroslav Uhel EVO… OF GOOD – OF EVIL
136 Adrien Ujhazi Iz serije “Ciklusi Geje”
137 Ljiljana Vojvodić Nešto svetli iz tame
138 Veljko Vučković The Heist
139 Žarko Vučković Kvar
140 Mihajlo Živojinović Horizont evolucije (Mitolovka)
141 Milutin Mićić Evolucija dobra – Evolucija zla

 

Povezani članci

Ostavite odgovor

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

c
Copy link
Powered by Social Snap