BOKSERI PETROVGRADA USPEŠNO STARTOVALI LIGU VOJVODINE

Sport- Bokseri Petrovgrada u  prvom kolu lige Vojvodine bili su zapaženi svojim nastupom. Luka Ivić Jukić, junior, pobedio je protivnika iz Vrbasa, a u uzrastu seniora Đorđević Aleksa je savladao protivnika iz Novog Sada. Veljko Tomić u svom debitanskom nastupu u uzrastu mladih boksera poražen je  2-1, ali  je pokazao da ima dobru perspektivu uz naporan trud i rad.

-U ovom kolu smo imali prijavljenih 10 takmičara iz našeg kluba, na žalost upareno nam je samo 3 takmičara i  nadamo se da će u sledećem kolu nastupiti svi takmičari našeg kluba-rekao je Milan Piperski predsednik bokserskog kluba Petrovgrad.

Povezani članci

Ostavite odgovor

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Copy link
Powered by Social Snap