Zrenjanin- Ugovori o dodeli novčanih sredstava učenicima i studentima sa teritorije Grada Zrenjanina potisani su danas u Baroknoj sali Gradske kuće.

Na konkursu za dodelu učeničkih i studentiskih stipendija grada Zrenjanina  dodeljeno je 60 stipendija za učenike srednjih škola i 69  stipendija za studente. Narednih deset meseci učenici će dobijati po 5.400, a studenti po 8.400 dinara, za čega je iz gradskog budžeta izdvojeno 9 miliona dinara.

Gradonačelnik Zrenjanina Čedomir Janjić potpisao je ugovore o dodeli novčanih sredstava učenicima i studentima i poželeo im mnogo uspeha u daljem školovanju, ali i da se po završetku školovnja vrate u naš grad. 

„Pored svega što radimo  drago mi je što je moj služba  uspela da uradi kvalitetan program i da ove godine stipendiramo više učenika i studenata. Mi pokušavamo da obezbedimo i napravimo dobar ambijent kako biste se svi posle školovanja vratili u naš grad“, rekao je gradonačelnik.

LISTU STIPENDISTA ZA ŠKOLSKU 2018/2019. GODINU MOŽETE POGLEDATI OVDE