Sport- Fudbaleri SAS-a u okviru  4.kola Druge futsal lige Srbije ostvarili su ubedljivu pobedu protiv ekipe Konjarnika rezultatom 7:0.

Prvi pogodak na meču postigao je  u 7.minutu novajlija Slađan Novković, nakon toga Aleksandar Tomin iz slobodnog udarca povisio je na 2:0. Do kraja prvog poluvremena u strelce se upisao i  Aranitović.

U drugom poluvremenu odlični SAS je potpuno dominirao i postigao još 4 pogotka. Golove su postigli Aranitović u 27.minutu, Savo Delić u 33. minutu, Tomin u 34 i Milićev u 35. minutu za konačnih 7:0.

U sledećem kolu fudbaleri SAS-a igraju u gostima protiv ekipe RB iz Valjeva.

Rezultate 4. kola i tabelu možete pogledati OVDE

KMF SAS: Đuro Rodić, Savo Delić, Igor Aranitović, Aleksandar Tomin, Dušan Radenković, Branislav Lojpur, Aleksa Škorić, Slađan Novković, Nemanja Milićev, Aleksandar Mandić, Jovan Jevremov, Milenko Adamov, Nedeljko Šarenac, Luka Damjanović.

KONJARNIK: Stefan Pilipović, Aleksandar Milutinović, Dimitrije Mihić, Drago Šljukić, Nikola Vićić, Nikola Knežević, Stefan Kokotović, Miloš Ljujić, Nikola Arsić, Lazar Milovac, Velimir Ratković, Radosav Drndarević, Nikola Milosavljević.