Sport- U okviru 14. kola Druge futsal lige fudbaleri SAS-a sinoć su u „Kristalnoj“ dvorani ostvarili pobedu nad ekipom  „Tise“ iz Novog Bečeja  rezultatom 7:4. Kapiten SAS-a Ivan Vukoje postigao je het trik na meču, a u strelce su se upisali Neđa Šarenac (2) i  Mandić i Delić sa po jednim golom.

Na startu meča poveli su gosti preko Vinovića, da bi Vukoje u 2. minutu poravnao, a Šarenac nedugo zatim doveo SAS do vođstva od 2:1. U strelce se u 8. minutu upisao i mladi Mandić, zatim drugi gol na meču postiže Vukoje u 11. minutu za 4:1. Gosti preko  Tomića dolaze do drugog gola, ali odlični Vukoje het trikom povećava na 5:2.

Foto arhiva : Ivan Vukoje

U drugom poluvremenu Celin pogađa za goste, ali iskusni Neđa Šarenac opet udvostručuje prednost domaćih. Stojanov za goste postiže 4. gol, da bi tačku na ovaj meč stavio Delić pogotkom u 38. minutu i konačnih 7:4 za SAS.