Foto arhiva: Na slici Marko Kovačević

Sport- Fudbaleri Radničkog, nakon odlične igre, zasluženo su u gostima osvojili sva tri boda protiv Jedinstva iz Stare Pazove. Golom Krstina poveli su crveno-crni da bi domaćini do poluvremena izjednačili. Nakon penala nad Kovačevićem isti igrač izvodi najstrožu kaznu i pogađa za 2:1. U 90. minutu dosuđen je penal za domaćine, ali je ipak sreća bila na strani golmana Radovića i lopta je pogodila  stativu. Ovom pobedom Radnički na tabeli zauzima 13. mesto sa 8 osvojenih bodova.

U sledećem kolu, koje se igra u sredu 16. septembra od 16 časova, Radnički na svom terenu dočekuje istoimeni klub iz Sombora.

Rezultate i tabelu Srpske lige grupa “Vojvodina” možete pogledati na našem portalu pod rubrikom KLIK- SRBIJASPORT REZULTATI