Sport- Fudbaleri SAS-a, u okviru 16. kola Druge futsal lige, na domaćem terenu u „Kristalnoj“ dvorani savladali su ekipu Foruma iz Vršca rezultatom 5:1.

Golom Slađana Novkovića u 3. minutu SAS je poveo, da bi nedugo zatim prelepim golom prednost udvostručio povratnik u redove „Lude družine“ i nekadašnji reprezentativac Jovan Blažić.  Gosti su na sredini prvog poluvremena preko Daria Kornje postigli pogodak za 2:1. Raspoloženi Blažić opet pogađa za 3:1 na poluvremenu.

U nastavku Žarko Matić postiže svoj prvi gol za SAS na domaćem terenu, a konačan rezultat  na meču postavlja Stefan Živanov, SAS- Forum Vršac  5:1.

SAS: Rodić, Škorić, M. Šarenac, Radenković, Novković, Baćan, Životin, Milićev, Živanov, Rašić, Blažić, Matić i Šarenac N.

Forum Vršac: Bajaš, Vezmar, Bogdanović, Janković, Ćirka, Trešnjar, Kornja, Bobić, Vlahović, Knežević, Tešić, A. Ćirka, Jovović, Rašić.

U sledećem kolu, 12. marta SAS gostuje u Ivanjici.