Sport- Fudbaleri Omladinca ubedljivom pobedom protiv gostiju iz Bele Crkve, rezultatom 4:0, potvrdili su da sa pravom drže lidersku poziciji u Vojvođanskoj ligi „Istok“.

Prvo su gosti zapretili u 15. minutu kada je Sekulović nakon slobodnog udarca sa 20 metara precizno šutirao, ali je golman domaćih Miškov odlično intervenisao.

Maljukan u 20. minutu nakon snažnog šuta kao iz topa postiže gol sa 20 metara desno iskoso za 1:0.

Gosti opet preko Sekulovića prete, ali na sreću domaćih lopta pogađa prečku. Nedugo zatim Novković dribla u šesnaestercu, oslobađa se dva igrača, snažno šutira, golman gostiju Andrejić brani, ali na odbijenu loptu natrčava Bojić i pogađa za 2:0 u 32. minutu.

Opet na scenu, u 33. minutu, stupa raspoloženi Maljukan i sa preko 20 metara pogađa donji desni ugao za velikih 3:0.

Na početku 2. poluvremena kapiten  gostiju Anđelić povlači loptu do šesnaesterca šutira, ali je Miškov siguran na golu.

U 77. minutu Novković je oboren u šesnaestercu, sudija Rosić pokazuje na belu tačku. Penal izvodi Mišić, ali golman gostiju Andrejić brani.

Nakon što je srušen kod šesnaesterca, u 83. minutu, Novković  izvodi slobodan udarac i pogađa za, ispostaviće se, konačnih 4:0 za Omladinac FAM.