Sport- U 1. kolu Srpske lige grupa „Vojvodina“  fudbaleri Naftagasa iz Elemira, u svom debiju, odigrali su nerešeno 1:1 sa Tekstilcem iz Odžaka. Fudbaleri Radničkog doživeli su poraz u gostima od Jedinstva iz Stare Pazove rezultatom 4:1.

U Elemiru su gosti iz Odžaka poveli u 45. minutu preko Šavije, da bi Vidić u 67. minutu, nakon ulaska u igru sa klupe, na asistenciju Ćušića izjednačio rezultat. Mogli su i Elemirci  do 2:1 u 90. minutu, ali sudija Meničanin nije video očigledno igranje rukom igrača odbrane Tekstilca.

Radnički je slabo ušao u meč i domaćin je poveo golovima Filipa Pađena u 10. i 25. minutu. Mile Vujasin je u 53. minutu povisio na 3:0, da bi  tri minuta kasnije  na 3:1 smanjio Moduš. Krajnji rezultat podtavio je Mile Vujasin u 74. minutu za 4:1 i zasluženu pobedu Jedinstva.