Sport- Danas je u OŠ „Žarko Zrenjanin“ u Kikindi, održan  turnir u odbojci gde su učestvovale pionirske selekcije MOK „ Kikinda“, OK „Proleter“ iz Zrenjanina, OK „Borac“ iz Starčeva i OK “Stražilovo“ iz Sremskih Karlovaca. Pioniri OK „Proleter“ bili su ubedljivo najbolji i u finalu su savladali ekipu OK “Stražilovo“ sa 3:0, bez izgubljenog seta.

U prvoj odigranoj utakmici pobedili su domaćine MOK „Kikinda“, takođe sa 3:0.
Mladi odbojkaši iz grada na obali Begeja, ponovo su pokazali da naš grad ima dobar odbojkaški potencijal. Iza uspeha stoji veliki trud i rad izabranika Darka Jančića i Predraga Tanackovića.

„Turnir je uvertira i pokazatelj da smo spremni za predstojeća takmičenja. Nastavljamo intenzivno sa radom, tako da ni rezultati sigurno neće izostati. Momci i ja potrudićemo se da naš grad predstavimo kao i do sada, na najbolji način“, istakao je Darko Jančić.

Za ekipu pionira OK “Proleter” igrali su: Knežević, Stankov,Tanasković, Štrbac,Šesto, Tričković, Kerčov, Pavlišan, Zečić, Jelisić,Kučanda,Miladinović, Kresić, Funduk i Sretenović.