Sport- Futsaleri SAS-a osvijili su Kup Vojvodine nakon što su u finalnoj utakmici savladali ekipu Tise iz Novog  Bečeja rezultatom 2:6.

Poveli su sasosvci odmah na početku meča, u prvom minutu, preko Radina. Prednost je udvostručio Živanov u 8. minutu, da bi Matić pogodio za 3:0 na poluvremenu.

Na samom startu drugog poluvremena Aranitović je postigao dva pogotka i tada je SAS već imao ubedljivih 0:5.

Prvi strelac na meču za ekipu Tise bio je Mesaroš u 25. minutu meča, minut kasnije Radenković povisuje na 1:6.

U 32. minutu, igrač domaćih, Đukić pogađa za 2:6.  Do kraja meča nije bilo golova i  SAS je zasluženo proslavio  titulu prvaka Kupa Vojvodine.

KMF SAS: Rodić, Radin, Aranitović, Novković, Škorić, Popović, Lojpur, Petrović, Živanov, Radenković, Mastilo, Matić, Bačvanski, Matijević.

KMF TISA: Radosavljev, Pelengić, Đukić, Dražić, Letić  Čurčić, Popov, Kobiljski, Ikrašev, Erdeljan, Mesaroš i Vasić.