Sport: Fudbaleri Radničkog, u derbiju začelja sa Bačkom Palankom, nisu imali sreće i u nadoknadi vremena, kao i u prvom kolu protiv Jedinstva, izgubili utakmicu  rezultatom 1:0.

Zapretio je Radnički u 4. minutu, kada je Markovski šutirao sa 16 metara, ali je lopta završila tik pored stative golmana domaćih Grčića.
Dva minuta kasnije imali su domaći priliku kada je Rakić pokušao sa leve strane, ali je njegov šut blokirao Erdeljan.

U 13. minutu Stevanović je izveo slobodan udarac, ali je lopta završila pravo u ruke golmana Grčića.

U drugom poluvremenu prvu priliku imao je Rosić kada je prošao po levoj strani i šutirao iz šesnaesterca, ali je Grčić bio siguran na golu.

U nastavku utakmice viđena je tvrda utakmica sa dosta duela i kada se pomislilo da je podela plena najrealniji rezultat, rezevista Trifunović je u nadoknadi vremena sa ivice peterca, nakon prodora igrača Bačke po levoj strani, smestio loptu u mrežu Nosalja za konačnih 1:0.

Rezultate i tabelu pogledajte na našem pprtalu pod rubrikom SRBIJASPORT OVDE

OFK Bačka: Grčić, Jelić, Jakovljević, Rakić, Bajić, Ilić, Vukanović (Bajić K.), Pantić, Gagić (Panjak, Trifunović), Mitić, Sremčević.

Radnički Zrenjanin: Erdeljan, Jevtić Kovačević, Stevanović, Popov (Bugarin), Rosić (Kozić), Markoski, Kosović, Šemić, Kvrgić (Marković).