Sport-  U sklopu priprema za predstojeću sezonu fudbaleri Radničkog su u prijatelsjkom susretu savladali Kabel u Novom Sadu rezultatom 2:0.

Radnički je poveo  u 16. minutu, kada je golman Kabela Ivan Knežević  pokušao da ispuca povratnu loptu, ali je pogodio Petra Radića od kojeg se lopta odbila u gol. Isti igrač je postigao gol u 63. minutu. Miloš Maljukan je istrčao kontru po levoj strani, ubacio je loptu koju je u kaznenom prostoru zakačio Stefan Popov, a u mrežu je ubacio Radić.

Nakon utakmice u Novom Sadu, fudbaleri Radničkog su otišli u Sremsku Kamenicu gde su u Hotelu Nordik proveli zajedno dan uz odmor u prirodi i na Bazenu. U utorak u prepodnevnim časovima je odrađen i trening u Novom Sadu.

Igrači Radničkog odseli su u hotelu Nordic

FK Radnički : Randjelović, Nikolić, Vrbljanac, Mirić, Stepančev, Arsić, Borisavljević, Radić, Popov, Stevanović i Maljukan. U igru su još ulazili:  Janjatović ,Kosovic, Markoski, N. Kovačević, Petrovic, Šemić, Jeftić i Nosalj.

FK Kabel: Knežević, Serdar, Vučić, Lučar, Maksimović, Petrović, Pavlović, Glisović, Novaković, Bugarin i Apostolovski.