Sport- Od 13. do 16. septembra održano je ekipno i pojedinačno prvenstvo Srbije u kajaku i kanu na mirnim vodama.  Kajak klub Begej bio je vrlo uspešan, pioniri Marko Lakatuš i Marko Lončarski postali su prvaci Srbije.

Kajak klub je nastupio sa 24 takmičara u sve četiri kategorije, najveći uspeh napravili su  pioniri koji su svojili čak pet medalja i zauzeli ekipno 4.mesto. Marko Lakatuš je pokazao odličnu pripremljenost ove sezone, pa je ovoga puta potvrdio dominaciju među pionirima u kajaku jednosedu, isto tako Marko Lončarski među kanuistima, malo sreće je falilo i Nikoli Kovačeviću da se domogne svoje prve medalje među seniorima na prvenstvu Srbije u K-1 500m  i osvojio je 4.mesto.

Ekipno Kajak klub Begej osvojio je  4. mesto među pionirima, 13. među kadetima, 16. mesto među juniorima i 8 među seniorima.  Sve ukupno zauzeli su odlično 8. mesto od ukupno 24 kluba, odnosno 4. mesto među Vojvođanskim klubovima.