Aktuelni oglasi za posao u Zrenjaninu

Zrenjanin- Pogledajte aktuelne oglase za posao u Zrenjaninu:

KUVARI

Restoranu Renesansa  potrebni kuvari. Iskustvo poželjno, ali nije  neophodno.

ADRESA

Kralja Aleksandra I Karađorđevića 15 Zrenjanin (TC Renesansa)

KONTAKT TELEFON

0638125553

BUDITE U TOKU – SKINITE APLIKACIJU ZRKLIK OVDE

Bravari monteri i bravari cevari

Firmi Protect Consulting  potrebni su bravari monteri, bravari cevari na poslovima montaže termotehničkih instalacija, sprinkler sistema  i čeličnih konstrukcija.

Uslovi koji se očekuju od kandidata:

– Iskustvo poželjno ali nije neophodno
-Poželjna dozvola za B kategoriju
-Timski rad i spremnost na putovanja
-Spremnost za rad na terenu i visini

Kompanija nudi:

-Ugovor o radu na određeno/ neodređeno puno radno vreme

-Stimulativnu platu u skladu sa vašim iskustvom znanjem sposobnostima i zalaganjem

-Topli obrok

-Stabilno radno mesto i ugodno okruženje

Prijave slati na e-mail adresu dragan.protectconsulting@gmail.com ili pozvati telefonom na broj +381600839438

Domar električar

Poslodavac „DAD Dräxlmaier Automotive“ d.o.o., raspisuje konkurs za poziciju: Domar električar

Osnovna zaduženja:

  • Prerada postojeće elektro instalacije na zgradi i izrada nove instalacije za potrebe firme.
  • Održavanje samog objekta tj. elektro, vodovodnih, kanalizacionih instalacija kao i sistema za grejanje-hlađenje i ventilaciju.
  • Izvršavanje poslova na manje obimnim građevinskim, bravarskim, molerskim i instalaterskim radovima za potrebe firme tj. popravka zidova, obrada metalnih profila,  popravka betonskih podova, gletovanje i krečenje, prerada postojećih vodovodnih instalacija kao i izrada novih.
  • Zadužen za održavanje i popravku ravnih krovnih površina, slivnika, kupola za odimljavanje kao i opreme za klimatizaciju koja se nalazi na krovu.
  • Zadužen za održavanje i kontrolu hidrantske, sprinkler, ventilacione i instalacije grejanja i hlađenja, redovna zamena filtera u plafonskim Hoval jedinicama kao i čišćenje kompletne instalacije od prašine.
  • Zadužen za održavanje, popravku i preradu (prema našim potrebama) plafonske rasvete, panik rasvete i elektro instalacija u proizvodnim halama, kao i za održavanje i popravku spoljne reflektorske rasvete na fasadama i kandelabrima unutar kruga firme.
  • Pravo ulaska u elektroenergetske objekte i isključenje napajanja električnom energijom u vanrednim situacijama (eksplozija, požar) proizvodnih hala 1, 2 i 3.
  • Održavanje kruga firme, tj. čišćenje kruga, košenje i održavanje travnjaka, čišćenje snega

Uslovi:

  • Završen III stepen stručne spreme elektrosmera.
  • Minimum 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima.
  • Znanje iz oblasti rada sa električnim instalacijama.
  • Od kandidata očekujemo da je fleksibilan i spreman za rad na visini.
  • Od kandidata takođe očekujemo da je samoinicijativan, da je spreman za učenje i timski rad.

Prijava je jedino moguća preko linka: https://career5.successfactors.eu/sfcareer/jobreqcareerpvt?jobId=118390&company=lisadrxlma&st=6C87DE2D16184EDE78788C1B1CA21F35FDD1D35C ili možete poslati CV na našu email adresu: application-serbia@draexlmaier.de sa naslovom e-mejla: Prijava za Domara Električara

RADNICE ZA RAD U TRAFICI

Trafika „Ultra Viva STR“  traži radnice za rad.

  • Odlični uslovi
  • Stalno zaposlenje
  • Redovna primanja

SVI ZAINTERESOVANI MOGU SE JAVITI NA BROJ TELEFONA 066/6140493

KUVARI

Kafe piceriji „Firma“ potrebni su kuvari.

ZA SVE DETALJE POZOVITE BROJ TELEFONA 063/454262

VOZAČI

Udruženju  HALO TAXI potrebni vozači.

Uslovi su sledeći:

1. Posedovanje CPC sertifikata za vozače (B kategorije posedujete i C kategoriju) ili da 2. Imate SS spremu (saobraćajni smer) + 5 godina radnog staža na poziciji vozača

3. Da ste zdravstveno sposobni

4. Da niste osuđivani

5. Da nemate zabranu upravljanja vozilom B kategorije

Prijavite se na mob. br. tel. 064/2323009

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

Marketing

Vremenska prognoza

loader-image
Zrenjanin, RS
16:51, 27.04.2024.
temperature icon 22°C
vedro
Humidity 36 %
Pressure 1017 mb
Wind 8 Km/h
Wind Gust Vetar: 12 Km/h
Sunrise Izlazak sunca: 05:32
Sunset Zalazak sunca: 19:39