Sport-  Fudbaleri Radničkog u finalu Kupa FSP Zrenjanin, nakon nerešenog rezultata 1:1 u regularnom toku utakmice, uspeli su da u dramatičnoj penal seriji savladaju goste iz Kikinde i na stadionu kraj Skrobare podignu pehar.

Slavlje fudbalera Radničkog nakon osvojenog Kupa

Poveli su gosti iz Kikinde u 28. minutu nakon pogotka Živojnova. U drugom poluvremenu nakon igranja rukom igrača gostiju Adamova, Kovačević je bio precizan sa bele tačke i izjednačio u 56. minutu. Imali su priliku da dođu do vođstva domaći kada je Mitrović u 76. minutu desno iskosa za malo bio neprecizan. Topić je pokušao makazicama u 86. minutu, ali nije htela lopta u okvir gola.

Sportska podrška sa tribina Marko Zorić, Simo Salapura, Momir Rnić, Vukosava Đapić, Nenad Bikić i Zoran Šemić.

Marko Kovačević strelac sa bele tačke

Nakon 90 minuta pristupilo se izvođenju penala. Zahvaljujući golmanu Đekiću, koji je odbranio dva penala, crveno-crni su podigli pehar prvaka Kupa FSP Zrenjanin.