Sport- Pred oko 400 gledalaca u „Kristalnoj“ dvorani mladi futsaleri Srbije u prijatelskoj utakmici  prikazali su odličnu igru i pružili jak otpor reprezentaciji Španije.

U prvom minutu poveli su Španci, nakon odlične i veoma atraktivne akcije, golom Martineza, dve minute kasnije Redžović je izjednačio rezultat. Karasko u 6. minutu dovodi Špance  do vođstva od 2:1, ali reprezentacija Srbije opet uzvraća i nakon asistencije Redžovića, Živanović postiže gol za 2:2.

U drugom poluvremenu Srbija preko Čarapića u 24. minutu  dolazi do vođstva od 3:2, da bi minut kasnije Karasko postigao svoj drugi gol za 3:3. Nakon toga usledila je brza kontra naše reprezentacije i Čarapić opet dovodi naš tim do vođstva od 4:3. Tada na scenu stupa odlični Garsija i postiže dva pogotka u 33. i 35. minutu za konačnih 4:5 za Španiju.

Druga prijatelska utakmica ove dve reprezentacije odigraće se već  sutra u Novom Bečeju od 18 časova u Sportsko – rekreativnom centru „Jedinstvo“.

Srbija: Ljubiša Šević /Ekonomac, Kragujevac/, Luka Đorđević /Siliko, Slovenija/,Uroš Maran /SAS, Zrenjanin/.Stefan Sarić /Crvena Zvezda, Beograd/,Pavle Savković /Olimp, Vrnjačka Banja/, Uroš Nedeljković /Olimp, Vrnjačka Banja/, Lazar Živanović /KMF Bajina Bašta/, Matija Urošević/Jastrebac, Blace/, Ensar Redžović /KMF Novi Pazar/, Lazar Đorđević / Siliko, Slovenija/, Marko Živanović /RB Valjevo/, Andrija Marjanović /KMF Smederevo/, Mitar Eraković /Leteći Holanđanin, Vrbas/, Aleksandar Lukić /KMF Bajina Bašta/, Aleksandar Stanković /KMF Požarevac/, Aleksandar Tomić /KMF Samo pravo, Zemun/.

Španija:Alejandro Palazon Gonzalez, Alejandro Cabello Navaro, Jorge Quelle Gomez, Ion Cervino Puego, David Garcia Vega, Jose Angel Lozano Gomez, Jose Alejandro Baeza Guzman, Angel Salazar Ros, Pablo Cendan Alen, Pablo  Martinez Merlos, Gonzalo De Miguel Martinez, Adrian Martinez Tornin, Jorge Carrasco Garscia i Pablo Munoz Moya.