Atletksi klub as 023_800_600 Sport- Na pojedinačnom prvenstvu Srbije za pionire/ke koje je održano 9. i 10. jula u Kruševcu predvođeno trenerom Borislavom Mandićem nastupilo je troje predstavnika Atletskog Kluba As 023 Zrenjanin. Izuzetno uspešan je bio sprinter Ognjen Ćuk koji je osvojio tri medalje i to zlatnu na 300m sa rezultatom 38,17 što mu je i lični rekord.

atletski klub as 023 2_800_600Srebrnu medalju na 60m sa rezultatom 7,45 što je samo jedan stoti slabije od prvoplasiranog, dok je u kvalifikacijama zabeležio najbolje vreme na takmičenju 7,40 . Oba rezultata su bolja od prethodnog ličnog rekorda. Srebrnu medalju je osvojio i na 100m dva puta obarajući lični rekord u kvalifikacijama 11,54, a u finalu 11,42/11.419 što je bilo samo za 8 hiljaditih delova sekunde lošije od prvoplasiranog (11,42/11.411) malo sportske sreće je nedostajalo da osvoji sve tri zlatne medalje. Na takmičenju su učestvovale i mlađe pionirke Sremac Andrea koja je postavila lične rekorde na 60 i 100m (8,76 i 13,78) i Homan Savković Anastazija koja je postavila lični rekord u bacanju kugle (8,96)