CSC_1204_800x533Sport- U 4. kolu Srpske lige – Vojvodina, Radnički Zrenjanin ugostio je ekipu Crvene Zvezde iz Novog Sada. Gosti su ovoga puta bili bolja ekipa i zasluženo pobedili 3-0.

Od samog početka utakmice Radnički se dobro otvorio i vršio pritisak, da bi gosti već u 13. minutu iz kontre prelepim pogotkom Matića poveli 1-0. U nastavku utakmice opet isti scenario, Terzić po levoj strani lako prolazi, dodaje loptu Rakiću koji u 38. minutu  smešta loptu u bliži ugao golmana Radovića za 2-0.

CSC_1202_800x533U drugom poluvremenu gosti su držali utakmicu pod kontrolom, dok Radnički nije imao ideju kako do pogotka i prave šanse, u 54. minutu Kojčić pogotkom glavom postavlja konačnih 3-0 za C. Zvezdu. Do kraja utakmice nije bilo ozbiljnijih šansi za oba tima i nakon 90.minuta gosti su slavili na stadionu kraj “ Skrobare“.

Za FK Radnički Zrenjanin nastupali su: Radović, Bogdanović, Samardžić, Tatić, Krstinić, Čigoja, Živanov, Šarenac. M, Šarenac.N, Janjanin i Džajski. U igru su još ulazili: Grbić, Runjevac i Stanimirović. Trener: Darko Nović.

Za FK Crvenu Zvezdu nastupali su: Ivić, Peković, Bubnjević, Ilić, Čupić, Kojčić, Ignjić, Kiš, Matić, Terzić i Rakić. U igru su još ulazili Mihajlović i Vilotijević. Trener: Filipović Miljan.