Sport- U nastavku drugog dela prvensta Srpske lige Vojvodina, fudbaleri Radničkog savladali su ekipu Dunava iz Starih Banovaca rezultatom 3:1. Ovu utakmicu obeležio je svojim debijem za Radnički fudbaler Savanović, postigavši het- trik za svoju ekipu i najavio odlične partije u crveno-crnom dresu.

Već na samom početku fudbaleri Radničkog pritisli su goste i u 7. minutu na asistenciju Čigoje, Savanović pogađa suprotni ugao za vođstvo od 1:0. Odlični Čigoja u 28. minutu opet pronalazi raspoloženog Savanovića i ovaj pogađa za 2:0. Svoj treći gol postiže u 39. minutu sa 6 metara, posle šuta Kočiša.

U drugom poluvremenu nastavio je Radnički sa ofanzivnom igrom i na samom početku nakon akcije sa Čigojom, Krstinić probija ali pogađa pored samog gola. Gostujuća ekipa Dunava postiže svoj počasni gol, Katanić u 68. minutu postavlja konačnih 3:1.

FK Radnički : Stefanović, Jeftić, Ćulibrk, Tatić, Čigoja, Samardžić, Krstinić, Bogić, Stepančev, Kočiš, Savanović. Trener: Jović Dragan.

FK Dunav: Ćirović, Kačar, Mirosavljević, Petrić, Despotović, Katanić, Rašić, Kuzmanović, Mirčetić, Vuković, Pavlović. Trener: Dragoljić Goran.

U sledećem kolu očekuje nas banatski derbi, ekipa Radničkog gostuje  u Sakulama.