Zrenjanin- Pogledajte aktuelne oglase za posao u Zrenjaninu.

Serviser aparata za igre na sreću

„SLOT EX.GROUP „ doo,  Zrenjanin

                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Zrenjanin, Dušana Vasiljeva 36

Uslovi radnog mesta:
 – napredni nivo poznavanja rada na računaru,
 – poželjno je radno iskustvo ali nije neophodno jer poslodavac o svom trošku obezbeđuje obuku za ovo radno mesto.
Radni zadaci:
 – servisiranje i održavanje aparata za igre na sreću.

Zainteresovani kandidati treba da pošalju radnu biografiju na e-mail: slotexgroup@gmail.com

Rok važenja 04.01.2018.
Zahtevani nivo kvalifikacija Srednja škola – IV stepen (4 godina)
Obrazovanje kandidata Elektrotehnika i telekomunikacije
Radno iskustvo u zanimanju Nije bitno
Broj izvršilaca 1
Mesto rada Zrenjanin
Vrsta radnig odnosa / angažovanja Određeno
Vozačka dozvola B – Obavezno
Dodatne informacije
Terenski rad
Rad van prostorija poslodavca
Obezbeđen prevoz

Želite da konkurišete za ovaj posao? Neophodno je da ste registrovan korisnik NSZ

Model stolar-stolar

“Nodular “doo, Zrenjanin

Adresa poslodavca : Beogradska bb – Zrenjanin

Usled povećanog obima posla Nodular d.o.o. raspisuje konkurs za sledeće radno mesto:

MODEL STOLAR – STOLAR

Opis posla:

čitanje tehničke dokumentacije,

znanje na stolarskim mašinama

poželjno poznavanje rada na stolarskoj glodalici i stolarskom strugu

Broj izvršilaca: 1

Kvalifikacije: III stepen stručne spreme stolar

Radno iskustvo: poželjno radno iskustvo minimum 2 godine

Nudimo: Redovnu zaradu
Rok važenja 15.01.2018.
Zahtevani nivo kvalifikacija Srednja škola – III stepen (3 godina)
Radno iskustvo u zanimanju Više od 1 godine

Želite da konkurišete za ovaj posao? Neophodno je da ste registrovan korisnik NSZ.

Moler

Goran Mihić preduzetnik, Zrenjanin za izvođenje završnih građevinskih radova sa proizvodnjom i trgovinom Grid, Zrenjanin, Čarnojevićeva 14

Zainteresovani kandidati treba da pošalju radnu biografiju na e-mail: grid@grid.co.rs ili da se jave na telefon broj 023/582-770

Zahtevani nivo kvalifikacija Osnovna škola
Broj izvršilaca 3
Obezbeđena ishrana
Obezbeđen smeštaj

Istalater grejanja

“LOGIC ” doo, Zrenjanin

– srednja stručna sprema mašinskog usmerenja.

Adresa poslodavca: Zrenjanin, Gimnazijska 17

Zainteresovani kandidati treba da pošalju radnu biografiju na e-mail: logicdoo2@gmail.com
Rok važenja 29.12.2017.
Obrazovanje kandidata Mašinstvo
Dodatne informacije Terenski rad