Sport- U  meču poslednjeg kola jesenjeg dela prvenstva Druge futsal lige Srbije, Ivanjica je pred svojim navijačima bila bolja od ekipe SAS-a rezultatom 6:2.

Odlično su krenuli domaći i već u petom minutu Vukašinović je obradovao oko 200 navijača golom za 1:0. Do odlaska na odmor pogodio je i Radonjić u 17. minutu pa je Ivanjica na odmor otišla sa dva gola prednosti.

Već  u prvom minutu nastavka ekipa Milivoja Batinice dolazi do gola koji postiže  Šarenac za 2:1.  Nakon gola probao je SAS da dođe do izjednačenja, imao nekoliko prilika, ali ih nije iskoristio, nakon propuštenih prilika  domaći futsaleri  prave nedostižnu razliku i na kraju dobijaju meč rezultatom 6:2.

Za Ivanjicu pogotke su postigli  Vukašinović(2), dva puta Kolaković i jednom Jovanović, dok je drugi pogodak za SAS postigao Rackov. Posle 11 odigranih utakmica  SAS  je peti sa istim brojem bodova kao drugoplasirana Ivanjica, ali sa slabijom gol razlikom.