Sport- U okviru 18. kola Srpske lige „Vojvodina“ fudbaleri Radničkog gostovali su trećeplasiranoj ekipi Bratstva iz Prigrevice i doživeli poraz rezultatom 3:0.

Nosković je  na početku sa 15 metara pogodio stativu, a desetak minuta kasnije snažno je šutirao, Radović odbio loptu, a Šveljo je poslao u mrežu za vođstvo od  1:0.

Prigrevčani  su nastavili sa napadima i  ubrzo su došli do drugog pogotka. Bila je to  lepa akcija, Bursać je centrirao, a Nosković je u padu sa desetak metara pogodio mrežu za  2:0.

Raspoloženi Šveljo mogao je u 62. minutu da uveća prednost, ali je loptu zaustavila prečka. U finišu posle  asistencije Noskovića Šveljo je postavio konačan rezultat 3:0.

Bratstvo 1946: Leđanac, Vejnović, Nosković (Stošić), Vuković (Ožegović), Bajčev, Mišković  (Vladetić), Zolnajić, Bursać, Šveljo, Stanković.

FK Radnički: Radović, Petrov, Bijelica (Šarenac), Grbić, Rudan (Matić), Krstinić, Radosavljev (Zakić), Milivojev, Kiš, Dučić, Knežević.