Sport- Ekipa Vojvodine iz Perleza  pred više od 200 gledalaca na domaćem terenu  u sredu je odigrala  finale kupa FSP Zrenjanin i ubedljivo slavila protiv ekipe Kozare rezultatom 3:0.

Poveli su Perležani odmah na početku meča u 4 minutu, kada je Živanov sa deset metara savladao golmana Đakovića. U 37. minutu Ninić udvostručuje vođstvo domaćih na 2:0. Tačku na utakmicu stavlja Ognjen Knežević, koji nakon odličnog solo prodora pogađa za konačnih 3:0.

Mirko i Ognjen Knežević  sa osvojenim peharom

FK Vojvodina1928: Magda, Ješić, Rudić, Srdanov, Stanojević, Živanov, Kalajdžija, O. Knežević, Ninić, Malbaški, M. Knežević. U igru su još ulazili:Džajski, Erceg i Mladenović.

Kozara: Đaković, Jeličić, T. Bjelanović, Bunić, Lisica, Misić, D. Bjelanović, petrović, Čudanov, Ivetić, Marčeta. U igru su još ulazili:Reljić i Zeljković.