Sport- Fudbaleri Radničkog na stadionu kraj „Skrobare“ u prijateljskoj utakmici ugostili su ekipu Kozare, novog člana Srpske lige grupa „Vojvodina“.

Prvo poluvreme proteklo je u podjednakoj borbi oba tima i bez posebnih prilika za gol na obe strane. Već na početku drugog poluvremena nakon sjajnog solo prodora Savanović odlično šutira i matira gostujućeg golmana Đakovića za 1:0. U 61. minutu gosti izjednačuju preko Vojvodića, koji postiže pogodak sa 16 metara nakon asistencije Mirčete, a konačan rezultat u 77. minutu, nakon gužve u šesnaestercu sa 6 metara, postavlja Ivanović.

Sledeću utakmicu u okviru priprema fudbaleri Radničkog igraće protiv Vršca u subotu od 17-30 časova.

Savanović strelac prvog gola za FK Radnički

FK Radnički Zrenjanin: Ranđelović, Grbić, Jovanov, Kiš, Zeljković, Bičanin, Lazić, Krmar, Ćirić, Krstinić, Savanović. Zamenici: Bačko, Matić, Milin, Milivojev, Vuković-Lisičić, Petrov, Maljukan, Kovačević, Vinović.

FK Kozara: Đaković, Zečević, Čudanov, Bjelanović,N. Đaković, Stanaćev, Bunić, Petrović, Vojvodić, Lisica, Ivanović. Zamenici: Ivetić, Zeljković, Atlagić, Mirčeta, Živkov, Latinović, D. Bjelanović.