Plivači proletera osvojili 64 medalje na mitingu “Memorijal Miloš Popov”


 

Sport- U organizaciji PK Viktorija u Zrenjaninu je 05. oktobra 2019. godine odžan promotivni plivački miting Memorijal Miloš Popov na kojem je ekipa Proletera učestvovala sa 41 takmičarem. Na takmičenju je učestvovalo 197 takmičara iz 12 klubova. Najuspešniklub na takmičenju je bio Proleter sa 64 medalje i najboljom plivačicom takmičenja Sarom Vojnov.

Zlato
1. Dečaci, 50m Slobodno/Free 10 godina KEPIC, Danilo 09 32.65
1. Dečaci, 50m Slobodno/Free 9 godina JANKOVIC, Mateja 10 36.11
7. Dečaci, 50m Leđno/Back 11 godina BALAZ, Kadar 08 39.62
7. Dečaci, 50m Leđno/Back 10 godina KEPIC, Danilo 09 38.19
7. Dečaci, 50m Leđno/Back 9 godina JANKOVIC, Mateja 10 41.88
5. Dečaci, 50m Prsno/Breast 10 godina KRECEV, Marko 09 45.84
3. Dečaci, 50m Delfin/Fly 10 godina STOJANOV, Pavle 09 36.97
3. Dečaci, 50m Delfin/Fly 9 godina KALAS KOSANOVIC, Aleksa 10 41.44
9. Dečaci, 100m Mešovito/Medley 10 godina KEPIC, Danilo 09 1:25.16
9. Dečaci, 100m Mešovito/Medley 9 godina JANKOVIC, Mateja 10 1:31.17
2. Devojčice, 50m Slobodno/Free 12 godina VOJNOV, Sara 07 29.22
2. Devojčice, 50m Slobodno/Free 11 godina SUSA, Sara 08 31.86
2. Devojčice, 50m Slobodno/Free 10 godina HORVAT, Laura 09 35.68
2. Devojčice, 50m Slobodno/Free 9 godina CVETKOV, Milica 10 39.01
8. Devojčice, 50m Leđno/Back 12 godina CABADAJ, Marija 07 36.04
8. Devojčice, 50m Leđno/Back 11 godina BURNJAKOVIC, Mila 08 41.66
8. Devojčice, 50m Leđno/Back 10 godina PETRAS, Nevena 09 37.43
8. Devojčice, 50m Leđno/Back 9 godina CVETKOV, Milica 10 45.87
6. Devojčice, 50m Prsno/Breast 12 godina VOJNOV, Sara 07 39.00
4. Devojčice, 50m Delfin/Fly 12 godina MARIC, Ana 07 33.84
4. Devojčice, 50m Delfin/Fly 11 godina SUSA, Sara 08 36.26
4. Devojčice, 50m Delfin/Fly 10 godina PETRAS, Nevena 09 37.92
10. Devojčice, 100m Mešovito/Medley 12 godina MARIC, Ana 07 1:16.04
10. Devojčice, 100m Mešovito/Medley 11 godina SUSA, Sara 08 1:21.59
10. Devojčice, 100m Mešovito/Medley 10 godina PETRAS, Nevena 09 1:25.20
10. Devojčice, 100m Mešovito/Medley 9 godina CVETKOV, Milica 10 1:45.48
Srebro
1. Dečaci, 50m Slobodno/Free 11 godina JOVICIN, Mihajlo 08 33.10
1. Dečaci, 50m Slobodno/Free 10 godina STOJANOV, Pavle 09 32.95
1. Dečaci, 50m Slobodno/Free 9 godina KECIC, Luka 10 38.06
7. Dečaci, 50m Leđno/Back 10 godina CARNIC, Djordje 09 38.57
5. Dečaci, 50m Prsno/Breast 10 godina BORIC, Ognjen 09 47.04
5. Dečaci, 50m Prsno/Breast 9 godina KECIC, Jovan 10 58.02
3. Dečaci, 50m Delfin/Fly 11 godina JOVICIN, Mihajlo 08 37.28
3. Dečaci, 50m Delfin/Fly 10 godina MILADIC, Luka 09 44.81
9. Dečaci, 100m Mešovito/Medley 11 godina NENADIC, Kosta 08 1:26.59
9. Dečaci, 100m Mešovito/Medley 10 godina STOJANOV, Pavle 09 1:28.54
2. Devojčice, 50m Slobodno/Free 12 godina CABADAJ, Marija 07 31.23
2. Devojčice, 50m Slobodno/Free 11 godina TRANKULOV, Viktorija 08 33.17
2. Devojčice, 50m Slobodno/Free 10 godina GANCOV, Ana 09 36.97
2. Devojčice, 50m Slobodno/Free 9 godina DUNDJER, Dunja 10 39.71
8. Devojčice, 50m Leđno/Back 9 godina DUNDJER, Dunja 10 47.64
6. Devojčice, 50m Prsno/Breast 12 godina MARIC, Ana 07 40.00
6. Devojčice, 50m Prsno/Breast 10 godina GANCOV, Ana 09 45.40
6. Devojčice, 50m Prsno/Breast 9 godina PETROVIC, Ana 10 52.95
4. Devojčice, 50m Delfin/Fly 12 godina PAMER, Ksenija 07 46.02
4. Devojčice, 50m Delfin/Fly 11 godina TRANKULOV, Viktorija 08 37.90
10. Devojčice, 100m Mešovito/Medley 12 godina VOJNOV, Sara 07 1:18.26
10. Devojčice, 100m Mešovito/Medley 11 godina TRANKULOV, Viktorija 08 1:25.78
10. Devojčice, 100m Mešovito/Medley 10 godina HORVAT, Laura 09 1:32.31
10. Devojčice, 100m Mešovito/Medley 9 godina PETROVIC, Ana 10 1:46.96
Bronza
1. Dečaci, 50m Slobodno/Free 10 godina CARNIC, Djordje 09 33.43
1. Dečaci, 50m Slobodno/Free 9 godina KALAS KOSANOVIC, Aleksa 10 39.72
7. Dečaci, 50m Leđno/Back 11 godina LAZAR, Dekan David 08 42.38
7. Dečaci, 50m Leđno/Back 10 godina MILOVANOVIC, Ognjen 09 44.25
7. Dečaci, 50m Leđno/Back 9 godina SUJICA, Jovan 10 44.74
5. Dečaci, 50m Prsno/Breast 11 godina BALAZ, Kadar 08 42.26
3. Dečaci, 50m Delfin/Fly 11 godina JENOVAI, Miksa 08 38.26
9. Dečaci, 100m Mešovito/Medley 10 godina CARNIC, Djordje 09 1:30.73
9. Dečaci, 100m Mešovito/Medley 9 godina KALAS KOSANOVIC, Aleksa 10 1:41.85
6. Devojčice, 50m Prsno/Breast 12 godina SARIC, Anja 07 43.98
6. Devojčice, 50m Prsno/Breast 11 godina STOKIC, Milica 08 49.59
6. Devojčice, 50m Prsno/Breast 10 godina KRSTIN, Eva 09 45.65
10. Devojčice, 100m Mešovito/Medley 12 godina CABADAJ, Marija 07 1:24.80
10. Devojčice, 100m Mešovito/Medley 10 godina GANCOV, Ana 09 1:32.50
PRIPREME REPREZENTACIJE

U Beogradu se od 01-04.10.2019. godine održao razvojni kamp Plivačkog saveza Srbije za kadete i juniore. Za kadetsku reprezentaciju Srbije su dobili poziv i učesvovali Lena Stoiljkovski, Lara Lilić, Ognjen Kovačević kao i trener Milorad Radišić.

Podelite sa drugima!

Povezani članci

Ostavite odgovor

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *