Sport- Pred oko 300 gledalaca u „Kristalnoj“ dvorani rukometaši Proletera pobedili su ekipu Spartaka rezultatom 22-20 (11-10) i ostvarili  treću pobedu u dosadašnjem toku prvenstva.

Aleksa Gaćinović proglašen je za igrača utakmice sa 7 postignutih golova, sledi ga Elezović sa 6 i odlični golman Gaćinović sa 10 odbrana, dva sedmerca.

Bio je to jedan težak i naporan meč sa dosta grešaka na obe strane, ali u kojem su rukometaši Proletera, sredinom drugog poluvremena, uspeli da preokrenu meč u svoju korist preko odličnih odbrana golmana Gaćinovića, koji je briljirao u zadnjih pet minuta utakmice.

Proleter naredni meč, u ponedeljak 4. novembra kod kuće, igra protiv Novog Pazara.

Tabelu i rezultate možete pogledati OVDE

RK PROLETER: M. Gaćinović (10 odbrana), Šaru, Pešić, Elezović 6, Ilin 1, Todorov 1, Toškov, A. Gaćinović 7, Rnić, Terzić 2, Krivošija, Mirić 2, Kanižaj 1, Radović 2, Karlaš, Knežević.

SPARTAK VOJPUT:  Arđelan (3 odbrane), A. Ilić (6 odbrana), Pilipovoć 4, Vuković 5, Ž. Pejić, J. Pejić, Kolundžija 1, Oljača 1, Spremo, Kojadinović 1, Pjevalica, Šukić 6, Đurović, Karan 1, N. Ilić 1, Galfi.