Sport- Mlađa juniorka Andrea Sremac Atletičarka atletskog kluba AS023 iz Zrenjanina  osvojila je jednu zlatnu i dve srebrne medalje  na prvenstvu Srbije za starije juniore/ke koje je održano 25. i 26. januara u atletskoj dvorani u Beogradu.

U subotu je prvo u trci na 400m osvojila srebrnu medalju sa novim ličnim rekordom (57,17) i sa tim rezultatom ispunila normu za Balkanske igre koje će se održati u Istambulu  09.02.2020. Drugu srebrnu medalju osvojila je u trci na 60m dva puta obarajući lični rekord, prvo u polufinalu (7,85) a onda i u finalu i to posle trke na 400m sa vremenom 7,83.

Drugog dana takmičenja Andrea je bila najbolja i osvojila je zlatnu medalju u trci na 200m takođe sa novim ličnim rekordom (25,06).

Lične rekorde popravile su i pionirke Marina Stojšin i Anja Živković u trci na 1500m (5:28;03 i 5:39;54)

Takmičerke je na prvenstvu Srbije predvodio trener Borislav Mandić.