Sport- Fudbaleri Radničkog na domaćem terenu, u okviru 1/4 finala Kupa Vojvodine, ugostili su lidera Srpske lige ekipu FK  Mladost iz Novog Sada, gde su  u regulranom toku odigrali nerešeno 1:1, da bi nakon penal serije ostvarili pobedu za polufinale Kupa Vojvodine.

Nakon starta Vukaljevića nad kapitenom Krstinićem u 19. minitu, sudija Petrović pokazao je na belu tačku za domaće. Penal izvodi Kovačević i pogađa za 1:0.

U 71. minutu za goste je dosuđena  najstroža kazna. Renić izvodi penal i poravnava rezultat na 1:1.

Nakon 90. minuta pristupilo se penal seriji u kojoj je Radnički  ostvario pobedu za polufinale Kupa Vojvodine.

Sa bele tačke sigurni su bili Bačvanski, Kovačević, Runjevac, Krstinić i Jovanov. Za goste su pogodili Renić, Popović, Ilić, Jovanić, dok je Spasićev šut odbranio golman domaćih Radović.

FK Radnički Zrenjanin: Radović, Ćušić, Bjelica, Jovanov, Krstinić, Runjevac, Kovačević, Bačvanski,  Gajilović, Turkulj i Pavković. Zamenici igrača: Bačko, Marković, Sarić, Čigoja, Pavlov, Janjatović i Krstin.

FK Mladost:  Slijepčević, Vukaljević, Kaurin, Đekić, Babić, Švonja, Asani, Gojković, Radović, Popović i Spasić. Zamenici igrača: Zukić, Jovanić, Renić, Jelić, Divac, Stanić i Ilić.