Zrenjanin- Pogledajte aktuelne oglase i pronađite posao.

-HSE MENAŽER(bez obzira na pol)

,,BORETS SERVISE SERBIA“ doo, Zrenjanin

Zrenjanin, Beogradska 26
Zainteresovani kandidati treba da pošalju prijavu elektronskim putem na e-mail adresu: office@bss.borets.com
Rok važenja 18.02.2017.
Zahtevani nivo kvalifikacija Fakultet – VII1 stepen (4-6 godine)
Obrazovanje kandidata Bezbednost i zaštita
Radno iskustvo u zanimanjuNije bitno
Broj izvršilaca 1
Mesto rada Zrenjanin
Vrsta radnig odnosa / angažovanja Određeno
Napomena
Opis posla:

– sprovođenje zakonskih propisa iz oblasti bezbednosti i zdravlja na radu i protivpožarne zaštite
– saradnja sa nadležnim institucijama i ovlašćenjim licima iz oblasti bezbednosti i zdravlja na radu i protivpožarne zaštite
Uslovi:
– poznavanje rada na računaru – MS Office paket
– poznavanje ruskog jezika

Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano).

-TRAKTORISTA

Zemljoradnička zadruga Mlaca, Zrenjanin

Rok važnosti 28.02.2017.

Zahtevani nivo kvalifikacija Osnovna škola
Radno iskustvo u zanimanju Nije bitno
Vrsta radnig odnosa / angažovanja Neodređeno

REFERNT NABAVKE (bez obzira na pol)

,,O&M INŽENJERING GROUP“ doo, Zrenjanin, Dr Đorđa Radića br.8

Zainteresovana lica treba da pošalju biografiju na e-mail adresu: office@ominzenjering.com ili na poštansku adresu Zrenjanin, Dr Đorđa Radića br.8

Zahtevani nivo kvalifikacija Srednja škola – IV stepen (4 godina)
Obrazovanje kandidata Mašinstvo , Ekonomija, finansije i osiguranje
Radno iskustvo u zanimanju Više od 1 godine
Vozačka dozvola B – Obavezno

SANITARNO-EKOLOŠKI TEHNIČAR

‚‚PRO EKO HEM“ doo Zrenjanin, Blagoja Parovića broj 51

                                                                                                                                                                                                                                                                                               Sanitarno – ekološki tehničar, rad sa biocidima u oblasti deratizacije, dezinsekcije i dezinfekcije .
Zainteresovana lica treba da pošalju biografiju na e-mail: srdjancolic@yahoo.com
Rok važenja 02.03.2017.
Dodatne informacije Terenski rad