Zrenjanin- Građevinska firma  Eko Gradnja  raspisala je konkurs za sledeća radna mesta: rukovodilac održavanja voznog parka, vozač kipera ili mikser kamiona i rukovaoc radnih mašina.

Šta nudimo:
•posao u stabilnoj i uspešnoj građevinskoj firmi,
•komforno i bezbedno radno okruženje

RUKOVODILAC ODRŽAVANJA VOZNOG PARKA

Opis posla:
Unpređuje tehniku I tehnologiju rada
Dogovoara ,organizuje I nadgleda sprovođenje redovnog I vanrednog tehničkog održavanja teretnih vozila
Vodi evidencije I kontroliše potrošje goriva ,potrošnje guma,oštećenje vozila I opreme
Kontroliše evidenciju troškova po osnovu održavanja teretnih vozila
Pravi dnevne rasporede za teretna vozila I vozače

Uslovi :
V ,VI , VII stepen stručne spreme tehničkog usmeravanja
Najmanje dve godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
Poznavanje rada na računaru
Vozačka dozvola B kategorije

VOZAČ KIPER ILI MIKSER KAMIONA

Uslov:

•radno iskustvo na poslovima vozača teretnog motornog vozila KIPER ili MIKSER
•Da nije krivično osuđivan i da se ne vodi krivični postupak
•Lekarsko uverenje
Od kandidata očekujemo:
•predanost i posvećenost poslu,
•odgovorno postupanje sa opremom,
•spremnost rada na terenu.
•Uredno održavanje vozila

RUKOVAOC RADNIH MAŠINA

Uslov:
•radno iskustvo rokovaoca radnih mašina(bager,rovokopač,utovarivač,buldožer…)

•Uredno održavanje radne mašine

Zainteresovani kandidati  svoju radnu biografiju mogu poslati na e-mail adresu poslodavcainfo@ekogradnja.rs ili da se javiti na broj telefona 062/639057 .