Sport- Fudbaleri Vojvodine 1928 iz Perleza ostvarili su pobedu na gostovanju u Žitištu rezultatom 0:2 i nakon 20 odigranih kola u Vojvođanskoj ligi grupa“Istok“ zauzimaju odlično drugo mesto.

Prvo poluvreme proteklo je u odmeravanju snaga, bilo je prilika na obe strane, ali bez postignutog gola. Već na samom startu drugog poluvremena u 50. minutu Vlaučin asistira za Ninića koji stiže do lopte pre golmana Trivunovića i pogađa za vođsto gostiju. Probali su da dođu do izjednačenja igrači Begeja, ali bezuspešno, da bi igrači Vojvodine u 85. minutu postavili konačnih 0:2, nakon odlične akcije iz kontre, kada je iskusni  Malbaški poslao dirigovanu loptu do Vlaučina, a on  loptu  dalje prosledio  do Ninića koji rutinski pogađa desni ugao golmana domaćih.

Tabelu i kompletene rezultate 20. kola možete pogledati OVDE

FK Vojvodina1928: Magda, Rudić, Ješić, Stanojević, Džajski, Kalajdžija, Ninić, Jeftić, Živanov, Vlaučin, Bogdanović. Zamenici: Šemić, Čanak, Knežević, Malbaški, Rankov, Pešić, Knežević M. i Ješić.

FK Begej: Trivunović, Prošić, Grbić, Zorić, Šćepanović, Umićević, Samardžić, Barišić, Trojanović, Ristić, Umićević S. Zamenici: Miljević, Runić, Novak, Svjetlica, Marić, Milinković, Ćurčija, Zorić.