Sport- Na seniorkoskom  Prvenstvu Vojvodine koje  je održano u Novom Bečeju KK „Zrenjnain“ osvojio je tri medalje.

Ostvareni su sledeći rezultati:
2. mesto Oro Marina (seniorka -55kg)
3. mesto Milovanović Anja (seniorka -61kg)
3. mesto Prica Vuk (senior +84kg).

Seniorko prvenstvo Srbije održaće se u Vrnjačkoj Banji za dve nedelje gde će naši karatisti uzeti učešće.

8 MEDALJA SA ŠKOLSKOG PRVENSTVA VOJVODINE

U inđiji je održano školsko prvenstvo Vojvodine na kome je učestvovalo preko 700 đaka iz 102 osnovne i srednje škole iz Vojvodine. Takmičari karate kluba Zrenjanin su za svoje škole osvojili ukupno 8 medalja i to 3 zlatne, 2 srebrne i 3 bronzane.

Zlatne medalje su osvojili Prica Vuk iz Zrenjaninske Gumanzije (III-IV razred +76kg), Salapura Mila iz O.Š. P.P. Njegoš (5-6 razred +40kg) i Ivan Lagundžija iz O.Š. P.P. Njegoš (5-6 razred +45kg). Srebrne medalje su osvojili Šušak Sara iz O.Š. J.J. Zmaj (5-6 razred +40kg) i Bogdanović Mihajlo iz O.Š. Jovan Dučić ( 7-8 razred +50kg), dok su bronzane medalje osvojili Oro Marina iz Zrenjaniske Gimanzije (III-IV razred – 59kg), Ristović Staša iz O.Š. Jovan Cvijić ( 5-6 razred +40kg) i Ćušić Marko iz O.Š. P.P. Njegoš ( 5-6 razred -45kg). Plasman na školsko prvenstvo Srbije koje će se održati u Vrnjačkoj Banji je ostvario i Hajdu Filip iz O.Š. P.P. Njegoš.